Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 18:25   #115
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Ja kartę już wysłałem więc powiem tylko kilka słów odnośnie Twoich propozycji.
Jeżeli sprawdzają Ci się te zasady, to ok. Zegnę sie troche i jakoś się spróbuję w nich zmieścić .

Zazwyczaj jest tak że MG wie dokąd może posunąć się gracz np. może bez problemu jechać przez cały dzień konno, posiedzieć godzinę w pokoju lub ma tylko rundę swobody, bo za chwile coś się stanie.
Wystarczy że powiesz komuś wcześniej na gg: opisz jedną rundę, albo masz godzine na swoje sprawy i wszystko będzie jasne. Każdy opisze takiego posta żeby zmieścić się w tym czasie.
Wydaje mi sie to bardziej elastyczne niż oświadczenie "przechodzimy do trybu normalnego". Przed chcwilą graliśmy bez trybów i co? Działo sie tam cos co wymagałoby Twoim zdaniem poprawy? Schematy sa ogólnie nie praktyczne bo życie jest zbyt nieprzewidiwalne i rozwala wszystkie schematy. Zaraz by trzeba było wymyslic tryb pokojowy albo jeszcze jakiś inny tryb.

Druga sprawa, musimy mieć ze soba stały kontakt, chyba najlepiej na gg mój nr 1242525. PW działa za wolno.

Dodaj linka do komentarzy do sesji. Geisha też będzie potrzebowała osobnych komentarzy do swojej sesji. Bezpieczniej będzie nazwać inaczej nasze sesje bo zaraz ktoś nadgorliwy się przyczepi i je pozamyka, bo nazywają się tak samo.

Aha i jeszcze jedno. Tam chyba jest błąd w trybie walki. Pewnie miałes na myśli jednego posta w trakcie rundy, bo w trakcie tury to by było trochę dziwnie. Ciężko zaplanowac wszystkie ataki na całą turę. Z resztą jest to oczywiste, nie ma innej możliwości jak napisanie jednego posta do jednej rundy.
Dalsze określane ilości postów chyba już nie ma sensu wiadomo że może być w nim zawarta zarówno jedna runda rozmowy jak i (skrajny przypadek) kilka dni nauki, podróży, rekonwalescencji itp.
 
Lorn jest offline