Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2014, 07:52   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
No Obiecany post dodany, a jeszcze miałem napisać że długo szukałem odpowiedniego obrazka żeby Tony wyglądał odpowiednio nieświeżo jak na trzeźwiejącego alkoholika przystało

Uśmiałem się z Agentki Summers mam nadzieje że rozbawią cię moje pomysły na jej temat in story uwielbiam Buffy, może kiedyś zrobimy sesje w uniwersum Buffy ? Czytałem ogólne rozpiski komiksów ale samo uniwersum zdaje się mieć spory potencjał chociaż osobiście jestem niezadowolony że uśmiercili w komiksach postać Lorne.

Rozumiem że aktor umarł ale MACIE KOMIKS! IMHO większym upamiętnieniem dla aktora byłoby jakby postać którą grał dostała mini serie :\ to była świetna postać i pewnie dałby radę pociągnąć własny komiks ...

Jeszcze jeden drobny OFFtop Marvel will team up every Spider-Man that ever existed in upcoming event | The Verge

Skojarzyło mi się z naszą starą sesją wracając do tematu obecnej: Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak ci wyjdzie Mistrz i którego z nich użyjesz ! Nie będę ci wpychał własnych pomysłów bo po nieudanym eksperymencie wiemy że to kiepski pomysł

Może kiedyś ja spróbuje zrewanżować ci się solówką gdzie ty byś grał 10tką a ja swoją własną wersją Fem Master ? tylko muszę lepiej obmyślić fabułę więc jeżeli byłbyś zainteresowany to raczej w nieokreślonej przyszłości...

Na razie bliżej jestem realizacji planów reaktywacji Days of Freedom ale na razie nie czuję się jeszcze na siłach żeby poprowadzić bo za dużo choruje :P
 
Brilchan jest offline