Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 19:28   #23
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Witam wszystkich!
Mam szczerą nadzieje, że tworzenie postaci przebiega pełną parą. Nie, ja wcale nie staram się was poganiać. Wręcz przeciwnie, doskonale wiem, że pośpiech nie służy jakości, choć ta zasada nie zawsze się sprawdza. Pannamaslo i Noise zaprzeczają temu całkowicie i pomimo tego, że swoje postacie dopracowali błyskawicznie, to trzeba powiedzieć, że poziom zapowiada się naprawdę wysoki. Jednak pozostali niech się nie spieszą. Ta rekrutacja, to nie wyścig. Nie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Macie naprawdę wiele czasu. Jeśli będzie trzeba, to nawet do końca świata.


*************

Niespodziewanie dostałem nową postać. Niejaka Sidero, a dokładniej jej biografię. Człowiek mag/łotrzyk przyda się w drużynie, problem polega na tym, że już mamy jednego człowieka i także kobietę. Tutaj ukłon w stronę Pannymaslo.
Baby Biatch całkiem mnie zaskoczył przysyłając swoją postać i to do tego z tak dobrą biografią. Czyżby mój apel o stworzenie „żywych” postaci naprawdę do was dotarł?
Tak, czy inaczej mamy teraz z g_o_l_dem trudny orzech do zgryzienia. Właściwie powinniśmy przeprowadzić konkurs biografii i przyjąć te lepszą, ale obie postacie są świetne.
Ponieważ głupotą byłoby pozbawiać się tak dobrych graczy, dlatego postanowiliśmy, że żadnego konkursu nie będzie. Najwyżej w drużynie będą przedstawiciele tej samej rasy. Może jakoś, to przeżyjemy z g_o_l_dem.
Na koniec jeszcze mała uwaga. Mamy trzy postacie i wszystkie bardzo dobre, jednak nie znaczy, to że którakolwiek jest już przyjęta. Wszystko zależy od tego, czy nie dostaniemy czegoś jeszcze lepszego, także wszyscy chętni wciąż mają spore szanse. Wystarczy tylko, a może aż, dobry i oryginalny pomysł postaci i świetna biografia, a załapiecie się.

*************

Kolejna postać już do nas trafiła. Tym razem Merill pokazał, co potrafi. Zapowiada się coraz ciekawiej. Można by powiedzieć, że im dalej tym lepiej, dlatego czekamy na kolejnych kandydatów, a osoby, które postacie już stworzyły niech też jeszcze, w wolnych chwilach popracują. Im wasze postacie będą lepsze tym większa szansa żeby przeżyć rekrutacje.

Kolejna dość istotna informacja. Postanowiliśmy w końcu wyznaczyć termin końca rekrutacji. Ostateczna klasyfikacja postaci odbędzie się w ten Poniedziałek o godzinie 12.00. Wtedy też ostatecznie zdecydujemy z kim ja i g_o_l_d będziemy mieli zaszczyt zagrać. Do tego czasu wszyscy macie możliwość przedstawienia nam swoich postaci i zmodyfikowania tych, które nam już przysłaliście. Piszcie wiec i nie zapominajcie, że liczy się jakość, a nie ilość.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Markus : 13-04-2007 o 22:15.
Markus jest offline