Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2014, 18:40   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
(...) A co do Days Of Freedom jak je przejmiesz, będę mógł też zagrać? Jako Dama?
Właśnie taki miałem tz to chciałem ci zaproponować, na razie mam ogólnie rozplanowane - Grupy składające się na ruch oporu, misje które trzeba będzie wykonać, oraz zakończenie. Wiem już gdzie i jakie wybory chce drużynie zaoferować. Ale wiem z mojej pierwszej próby Mistrzowania (LOL ) że muszę to rozpisać ciut dokładniej żeby się nie zgubić w trakcie prowadzenia i doprowadzić sesje do końca

Mam w planach rozpisać rozstrzygnięcie walki z Sinister Six, byłoby krwawo bo wiem już na przykład że JC nie jest zainteresowany więc jego postać by padła. Z Blacka zrobiło by się NPCa który ruszyłby pewnie na osobną misje bo jest ciutkę przepakowany ale nie jestem jeszcze pewien jak by to załatwić. Nie wiem jeszcze kto ze starej ekipy będzie chciał wrócić. Professor Salvation na pewno przeżyje bo koncept za postacią jest genialny choć nie wiem czy Darth będzie zainteresowany

Ogólnie czuje się głupio\winny że wcisnąłem ci swój pomysł :P muszę w końcu usiąść i wystawić ci notatkę bo jesteś świetnym MG

Cytat:
Co prawda agentkę Summers wstawiłem jako dowcip, ale teraz chyba wykorzystam ją jeszcze w przyszłość
Cieszę się ci się spodobało IMHO idealnie by pasowała do Howling
 
Brilchan jest offline