Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2014, 19:25   #105
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Uuu... spam-topic. Dawno nie nabiłem sobie posta w spam-topicu .

Temat zaczął się na fali miłości do 'Lost' i co? Łyso wam teraz po latach, nie? Mnie na pewno serial zawiódł na całej linii.

Ulubieńcem zaś u mnie jest serial, który swoją premierę miał ponad czterdzieści lat temu, a w temacie został mimochodem wspomniany chyba raz - M*A*S*H. Może przemawiają przeze mnie antywojenne przekonania, ale coby nie mówić M*A*S*H był prawdziwie rewolucyjnym serialem, po dziś dzień żaden inny nie przebił go w oglądalności i nie przebije, bo dziś jest znacznie większa konkurencja. Komedia i tragedia ramię w ramię przeplatają się przez ćwierć tysiąca odcinków, które jakoś nie znużyły mnie tak, jak współczesne tasiemce.
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem