Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2014, 21:16   #1
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Zbiór systemów postapokaliptycznych

Mam pytanie do zebranych. Kiedyś coś podobnego w jednym temacie padło, ale dyskusji nie wyczerpało, a bardzo chciałbym, żeby się tak stało

Wiadomo, że nie tylko Falloutem i Neuroshimą człowiek żyje...
No nie do końca, bo w moim przypadku i pewnie wielu innych, niestety tylko takie systemy post-apokaliptyczne funkcjonują. Otworzyłem więc ten temat, żeby poznać inne, może mniej znane, ale pewnie równie ciekawe settingi.

Z tych, które ja kojarzę, to tylko fiński Stalker. Posiadam podręcznik, ale jakoś nigdy nie mam czasu się z nim zapoznać.
Oprócz tego, ktoś gdzieś pracuje nad wydaniem polskiego Stalkera (nie pamiętam, jaka jest polityka nt. linków, jakby co to ciachnąć, a zainteresowanym prześle na PW ).

Osobiście szukam czegoś, używając języka Neuro rdzawego, najlepiej po polsku, bądź angielsku. W domyśle chciałbym zebrać w tym temacie nazwy settingów wraz z krótkimi opisami, a później stworzyć nowy temat, do przyklejenia
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 26-03-2014 o 21:19.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem