Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2014, 20:59   #117
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
Nie chodzi o sposób gry, ale o tzw. "mentorski głos eksperta" który wynika z każdego twojego postu, niestety taki głos jest niczym bez namacalnych dowodów
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. A może jest?

Wracamy do elitaryzmu? To tylko forum. Temat jak każdy inny. Każdy ma prawo się wypowiedzieć przedstawiając swoje racje.
Natomiast mierzenie wartości cudzej wypowiedzi względem ilości jego postów, sesji etc. to idiotyzm.
Właśnie z racji tego, że w waszym mniemaniu nie jestem godzien się wypowiadać, od razu przypisujecie mi jakieś wasze urojone przywary (projekcja?). A sesje tutaj służą - jak widać - bardzo wielu osobom do przedłużania sobie pewnych części ciała... ("ile masz sesji, że się tak wozisz. No, ile?!"). Ja nie czuję potrzeby sesyjnego ekshibicjonizmu czy udowadnianie swojej wartości w jakikolwiek sposób, bowiem nie zależy mi na zajmowanie miejsca w loży szyderców.

Cytat:
Zacznijmy od tego, iże spytałeś, dlaczego to stwierdzenie mnie ubodło. Może nie ubodło, lecz dotknęło
Masło maślane.

Cytat:
nie lubisz tego oznacza iż mylisz rzeczywistość oraz grę.
Nie był. Moje wnioski opisałem w poście. Z wkładania w usta komuś słów, których nie wypowiedział masz celujący. Z czytania w myślach i czytania ze zrozumieniem, niedostateczny.

Cytat:
Stanowczo według mnie, nie musisz udowadniać, że RPG to gra. Wszyscy przecież to wiedzą,
Bynajmniej. Przypadki mieszania gry z rzeczywistością i zbytniej immersji są faktem.
 
Bakcyl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem