Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2014, 18:56   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Przyznam się, że bezczelnie zerżnąłem… e… znaczy czerpałem inspirację z postaci Richarda z serialu “Castle” (zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa). Podmieniłem oczywiście kilkanaście detali i charakter postaci, ale cała otoczka pozostała bez zmian…



Richard Castle jest znanym autorem powieści kryminalnych. Wielokrotnie nagradzanym. Wydał kilkanaście bestsellerów. Nawet jeżeli się nie czyta takiej literatury, to nazwisko jest znane “z półki” czy “z kartonu” w Empiku czy innej księgarni. Zwłaszcza teraz leżą stosy “Śmiertelnej Gorączki” na wystawach…

Obecnie pisze serię o policjantce, detektywie, która “do pomocy” dostaje zaprzyjaźnionego z burmistrzem autora powieści kryminalnych. Złośliwi mówią, że jest to odbicie jego faktycznego związku w jakim jest Castle. On sam nie wypowiada się o tym; nie udziela również informacji o swoim życiu osobistym, choć wiadomo, że jest singlem.

Mówi się o tym, że faktycznie współpracuje z policją oraz FBI (“są dwa rodzaje ludzi, którzy wiedzą jak się zabija - psychopaci i pisarze kryminałów; a ja jestem Richard Castle”). Sam autor nigdy nie potwierdził tych informacji, ale również nigdy im definitywnie nie zaprzeczył. Nie pisze się o nim w brukowcach, więc pewnie nie ma o czym.
Na pewno jest dobrze sytuowanym (posiadanie w stanach miliona na koncie to nie bogactwo), choć nie jest gwiazdą typu Madonna, czy inny Will Smith, aby być natychmiast i przez większość rozpoznawanym na ulicy.
 
Aschaar jest offline