Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2014, 20:07   #19
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Pipboy - mogę dorzucić Twoją postać nieco później, jeśl chcesz z nami zagrać i masz czas.

Pozostali:

Zaakceptowałem w pełni karty Stalowego i TomBurgle. Są gotowe do akcji. Azrael, do roboty. Arvelus, nie rób postaci od dupy strony, tylko najpierw fabuła, a potem mechanika. I konkretna postać, nie pięć sztuk naraz.

Karta Iakovicha jest rozpatrywana / poprawiana. Nie mam natomiast żadnych wieści od Noraku.

EDIT 1, 16:00, 31.03.2014 - rozpatrzyłem i przybiłem karty graczy: Stalowy, TomBurgle, Azrael, Iakovich. U dwóch ostatnich panów zostało kilka poprawek/decyzji w fabule i karty mechaniczne. Zapraszam kumatych graczy do pomocy w ogarnięciu mechaniki.

EDIT 2, 23:15, 31.03.2014 - Pomijając parę poprawek u Azraela, wszystkie karty, włącznie z arvelusową, przybite i gotowe do akcji. Mechanikę będziemy dokańczać dalej. Dzisiaj w nocy powinienem wam machnąć nieco skróconego startowego posta, gdzie opiszecie swoje postacie i ich sprzęt oraz zapoznacie się z parametrami pierwszej misji.

EDIT 3, 02:00, 01.04.2014 - Poprawki w KP Azraela przybite. Startujemy, gwardziści. Linki: sesja i komentarze.

Temat do zamknięcia i archiwizacji.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 01-04-2014 o 02:03.
Micas jest offline