Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2014, 13:13   #163
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
- Wydaje mi się, że są na to dwa sposoby. Organizacja wyprawy własnymi środkami albo znalezienie sponsora - Mark mówił pomiędzy kęsami białego mięsa pstrąga. I zerkaniem na Arinę, wcale nie koniecznie na jej twarz. - Mam bardzo skąpe fundusze, nie ukrywam, że nie wystarczy to do opłacenia sensownej wyprawy. Dałoby połączyć siły z jakimś kupcem, tyle, że musiałby być to ktoś zaufany.
Przerwał, wyjmując z ust ości i wrzucając pozostałości ryby do ognia. Wytarł ręce o trawę.
- Bo niezaufany prędzej spróbuje nas zabić i zabrać mapę, taki to ten świat jest. Zgadzam się jednak całkowicie, że taka wyprawa wymaga czegoś więcej niż dwójki śmiałków, nawet jeśli doskonale wyposażonych. Nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie szkoliłem się w górskiej wspinaczce.
 
Sekal jest offline