Wątek: Yggdrasill
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2014, 19:35   #29
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Sonda zamknięta. Dzięki jeszcze raz za głosy.

Najbardziej liczyłem na rozeznanie jak sie ma sprawa forumowa sprawa docsa no i castingu. Wyszło 50/50 przy tym pierwszym i nad tym muszę się zastanowić.
Reszta pokrywa się dokładnie z moimi wstępnymi założeniami i osobistymi preferencjami. Casting i subtelna obecność magii z prostymi, acz ciekawymi i praktycznymi czarami u postaci początkowych, więc nie byłoby raczej bezużytecznych zielonych magusów a przygody byłyby w Middle Earth, ftu, w Midgardzie Skandii Era pływających na zachód, ekspansjonistycznych Wikingów jeszcze się nie zaczęła za bardzo. Ale chyba juz mówiłem, że grać sie będzie Nord(k)ami w raczkującym średniowieczu? Pisałem
Mam nadzieję wystartować z rekrutacją pod koniec kwietnia, chyba. Zainteresowanych samym settingiem odsyłam też do polskiej recki i notki o pierwszej sesji. Wystarczy wpisać Yggdrasill (z dwoma L na końcu) i Polter a wyskoczy link w google.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline