Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2014, 12:59   #165
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Mark nie mówił, gdy się przeciągała i prężyła ciało na trawie. Widok miał na to doskonały, a że był tylko mężczyzną, to reagował na to w widoczny sposób. Chrząknął, wracając do tematu jeszcze na chwilę.
- Ban Glean i tak musimy odwiedzić, odzyskanie mapy to pierwsza sprawa. Kiedyś już nad tym wszystkim intensywnie myślałem. Tylko wtedy miałem zamiar po prostu wynajętym ludziom zapłacić. Teraz muszą uwierzyć, że da się to zrobić i mieć w tym także własny interes. Warto też znaleźć kupca, który zaryzykuje trochę towaru jeśli będzie mógł na tym zarobić wielokrotność jego wartości. I to wszystko przed latem, to najpóźniejszy termin na rozpoczęcie takiej wyprawy.
Westchnął, patrząc w kierunku ośnieżonych szczytów na granicy widzialności, zanim wrócił wzrokiem do Ariny.
- Nawet w takiej pozie i naga wyglądasz drapieżnie. Nie wiem jak można uważać cię za dziwadło i nie dostrzegać tego piękna - uśmiechnął się. - Jakie potrzeby ciała wiedźmin odczuwa mocniej? - spytał z ciekawością.
 
Sekal jest offline