Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2007, 01:00   #102
Cep
Banned
 
Reputacja: 1 Cep nie jest za bardzo znany
Shawn przez chwilę wpatrywał się w przybysza otępiały. Cała ta zabawa z kamienicą zaczynała coraz mniej mu się podobać. Na dodatek prezes przyjechał i drze mordę o nic... Do diabła, czemu on wdawał się w interesy z tym palantem? Nie mógł sobie przypomnieć kiedy to było ale w tym momencie to i tak traciło na znaczeniu. Trzeba było działać szybko...

- W takim razie nie widzę przeciwwskazań. Zapraszam do środka, czym chata bogata... Tylko nie naróbcie za dużo szkód i uważajcie na antyki. Ja tu sobie poczekam i popodziwiam. Tym kainitom w środku może Pan przekazać ,że posiadacie moje błogosławieństwo. - powiedział spokojnym, beznamiętnym tonem którego nie powstydziłby się żaden odmóżdżony zombie - Mam nadzieję ,że pańscy ludzie nie wywołają żadnej niepotrzebnej burdy.

Mafioso rozejrzał się po podwórzu, po czym przysiadł na dobrze zachowanej białej ławce. Czarny garnitur i czerwień krawata wyraźnie kontrastowały z czystą, choć nieco zabrudzoną bielą mebla użyteczności publicznej. Forest zaczął uważnie obserwować szykujących się do małej przeprowadzki mężczyzn.
 
Cep jest offline