Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2014, 00:08   #33
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Nadeszła pora na przykre ogłoszenie.

Andamant minął już prawie miesiąc sesji, a ty ani nie napisałeś chociaż jednego posta, ani nie zgłosiłeś się do mnie, że z jakiegoś powodu nie możesz. Nie ma cię także na samym forum od 13 marca. Nie wiem jaki jest powód tego i próbować domyślać się nie będę. Muszę niestety podziękować ci za uczestnictwo w sesji, bo nawet nie wiem czy i kiedy wrócisz. Zaczęłam pleść dla ciebie prolog, ale im więcej czasu mija, tym mniejszy on ma sens do przeprowadzenia, skoro rzeczy idą do przodu. W ramach jakiejś reklamacji i prób odwołania co do tej decyzji zgłosić się proszę do mnie.

A teraz już lżejsze tematy.

Prawie wszyscy odpisali, więc ja jutro zaczynam pleść posta. Sprawa jest jednak taka, że w piątek wyjeżdżam i wracam w niedzielę wieczorem, więc jeżeli nie uda mi się w pociągu/autokarze dokończyć posta to będzie on zapewne niedziela/poniedziałek. Z dobrych wieści splatam powoli wasze wątki, więc prolog niedługo się skończy i zacznie prawdziwa zabawa.
Gerappa - możesz wrzucić to, co jest na docu albo łapać mnie w czwartek lub próbować swojego szczęścia w weekend (ujemny modyfikator do testu). Niemniej chcę, abyś w swoim poście zawarł co Liapola planuje dalej.
Kto nie uzupełnił panelu lub uzupełnił tylko częściowo niech czuje się popędzany.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline