Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2014, 07:15   #93
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Dekline
Nie ma problemu, chronologia pasuje już, a co do tego że wyciągniesz rękę to tak właśnie chodzi mi że się oswobodzisz ale jest to zależne od rzutów, ale na pewno pewnym jest że lina nie pęknie bo jest za mocna.
nefarinus
Wczoraj trochę chorowałem i pisałem tak nie do końca klarownie, ale dobrze, że napisałeś właśnie o włóczni zakończonej kamieniem, bo o taką mi chodziło.

Walka z goblinami :
Dekline masz solidnego kopa jeden z goblinów uśpiony po uderzeniu kratami, no i ten którego zaatakowałeś nie żyje po Twoim silnym natarciu wywrócił się uderzając o dość osty kamień.
Kerm uderzył goblina w szczękę tak, że ten bezwładnie upadł na ziemie - ogłuszony
nefarinus włócznia zatopiła się w ramieniu goblina, czyniąc poważną ranę, goblin wywalony na ziemi, wykrwawia się.
Carl udało Ci się jednego złapać podczas otwierania krat, no ale niestety potworek się wyrwał

Tak więc skrót:

Dekline unieszkodliwienie 2 goblinów
Kerm unieszkodliwienie 1 goblina
nefarinus unieszkodliwienie 1 goblina

zostało 3 goblinów
 
Inferian jest offline