Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2014, 11:24   #1
Penny
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 1 Penny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemu
Apocalypse World - czy warto?

No właśnie, na tegorocznym Pyrkonie natknęłam się na stoisko wydawcy. Urocza dziewczyna opowiedziała mi trochę o tym systemie i szczerze mówiąc byłam przekonana. Gdyby nie ograniczony budżet tobym kupiła ten podręcznik. Jednakże mój chłopak nie był za bardzo przekonany do tego systemu. Nie przemawiają do niego systemy indie, a sam system wydawał mu się nastawiony na wbijanie noża w plecy koledze z drużyny. Ja zaś uważam, że byłaby to fajna odmiana dla naszej drużyny, z którą regularnie gramy.

Jednakże korzystając z tego, że mam jeszcze trochę czasu do wypłaty to chciałabym posłuchać opinii innych. Grał ktoś może? Jakie ma odczucia? Jak wygląda rozgrywka i jak sprawdza się mechanika?
 
__________________
Nie rozmieniam się na drobne ;)
Penny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem