Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2014, 21:01   #5
Gruandotrop
 
Gruandotrop's Avatar
 
Reputacja: 1 Gruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodze
? Coś na kształt Hulka/Venomem, by był ex badaczem, grzyba który brał udział w tajnym badaniu w którym to zmutowany grzyb wdarł się w jego krwiobieg, z każdym wylewem krwi postać zaczyna porastać grzyb i wtedy zyskuje zdolności grzybom podobne, czyli zarodniki, wyczytywanie tego co ,,widział" grzyb, spojrzenie przez grzybnie itd. Bym starał się odgrywać, postać z rozdwojenie jaźni ludzkiej/grzybiarskiej. Jako człowiek by starał się badać itd. a jako grzybniak, starał bym się niszczyć tych którzy mnie zranili lub których moje wewnętrzny człowiek mi podpowiada przerabiając ich na warstwę pleśni... O taką wersje półgrzyba mi chodziło... ew. moce jak Spider-Man
 
Gruandotrop jest offline