Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2014, 21:19   #7
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Yyy, jak sądzę wszelkie moce w tej sesji mają pochodzić od symbiontów. Więc twoja historia chyba nie pasuje, G.

Ponieważ xeper wybrzydza i kaprysi na elfy w WH (żeby chociaż przed stworzeniem powiązanej pary elfów, w które włożylismy z Granitem sporo pracy), to mogę być zainteresowany. Zaraz mnie pewnie zglanuje do konca, to będę wiedział na pewno

W każdym razie myślałem o jakimś kościelnym, może jezuicie, trochę na nutę tajnego agenta kościoła (katolickiego, bo ten kojarze i łatwo o risercz w naszym pięknym kraju), z prostą regeneracją (potem jak się bedziemy rozwijać - bo bedziemy? - to jakieś moce związane z krwią, bedzie się stygmatyzował żeby krwawic i wogole szał ciał). Co ty na to? A może ten pomysł wywołuje u ciebie dyskomfort? :P
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline