Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2014, 22:20   #2
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Miałam bardzo krótki kontakt - właściwie zajawkę, nawet nie pełną sesję. Zapamiętałam jedną rzecz, która bardzo zapadła mi w pamięć in plus - system tworzenia świata "na bieżąco", małymi krokami, przez opisywanie po prostu przez graczy jakiś elementów, które im się wydają fajne. Ja akurat lubię takie mechanicznie wsparte światowładnie, a brak domyślnej linii fabularnej w podrze zachęca do wymyślania "własnej" apokalipsy.

No i "klasy postaci" (chyba raczej archetypy) są dość nietypowe - i ciekawe, z dala od sztampy i typowej kalki PA.

Ale wszystko to było dawno, krótko i nieprawda, więc nie daję jednoznacznej oceny. Niemniej jednak za coś ten system zebrał te wywrotki nagród
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem