Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2014, 13:03   #373
Lakatos
 
Lakatos's Avatar
 
Reputacja: 1 Lakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znany
Mój mały sukces stał się faktem. Pierwsza sesja na forum zakończona pomyślnie Duża w tym zasługa Sayane, która nie skróciła o głowę mojej postaci, kiedy ja zniknąłem. Wielkie dzięki za to, jak i również za atrakcję jakie nam zafundowałaś po drodze oraz czas pościęcony na prowadzenie sesji. Oby nadal wena była z Tobą!

Żałować mi jedynie pozostaje, że nie nagiąłem trochę charakteru Gahnaweka i nie wziąłem udziału w bitwie z orkami. Taka okazja na dobrą zabawę przeszła koło nosa No cóż, będzie to taka mała nauczka na przyszłość, żeby nie omijać największych atrakcji.

Nie wiem jak to działało w drugą stronę, ale od siebie mogę śmiało powiedzieć, że z wielką przyjemnością grało mi się w tak zacnym gronie graczy. Plomiennoluski, Autumm i baltazar szacuneczek dla was za to, że ciągnęliście ten wózek, kiedy inni po kolei się wykruszali.

Do zobaczyska na innych sesjach.

PS Pominąłem Uzuu. Twój wkład w sesji pozostaje dla mnie tajemnicą (może się kiedyś rozwiąże), ale zgaduję że też dołożyłeś swoją cegiełkę do zakończenia sesji, więc również podziękowania.
 

Ostatnio edytowane przez Lakatos : 04-04-2014 o 13:08.
Lakatos jest offline