Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2007, 16:31   #105
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shiva schowała aparacik za podwiązkę na udzie. Dopiero teraz pozwoliła sobie na słowo komentarza:
-Suka...
Odetchnęła ciężko, po czym spojrzała jak ludzie za oknem zaczynają się organizować i wchodzić do kamienicy. Wampirzyca zacisnęła wargi widząc, że synalek Księcia i Shawn znowu gadają. Z całej siły uderzyła zaciśniętą pięścią w ścianę tak, że rozległ się głuchy huk, a wokół wszystko zadrżało.
- Nie no... Przydupas Księcia czy też nie, ale jest chłoptaś na moim terenie!
To powiedziawszy otworzyła okno i zanim Marcjan zdążył zareagować wyskoczyła przez nie. Wylądowała z gracją na trawniku, a banda w czarnych ciuchach aż odskoczyła wyciągając na powrót broń. Wampirzyca zdawała się tym jednak nie przejmować. Lekko kołysząc biodrami podeszła do Shawna i Kevina. Zatrzymała się jednak w pewnej odległości, a jej wzrok utkwił w "asfaltach", którzy na powrót wrócili do swojej roboty.
- Dobra, koniec jaj. - rzekła głosem miłym i opanowanym, który bardzo przypominał głos jej matki... zanim dostawała furii - Chcę wiedzieć co wynosicie z tego budynku. Synuś Księcia... to na mnie wrażenia nie robi. Natomiast bardzo nie lubię, kiedy ktoś zadeptuje moje kwiatki przed domem.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline