Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2014, 08:58   #50
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Mogłem akcje pociagnąć dalej, ale postanowiłem dać Wam ostatnią turę na wytchnienie, ni zacznie się dziać

Kolejna kolejka, to kolejny dzień, do północy.

Chciałbym z Waszych postów dowiedzieć się, jak spędzają go bohaterowie. Większość pasażerów zwyczajnie odpoczywa: basen, opalanie się, drinki, luźne rozmowy.

Pojawiają się pierwsze grupki ludzi, którzy próbują spędzać czas razem. Zazwyczaj dopierają się pod względem miejsc zamieszkania, podobieństwa zawodów, zainteresowań. Tworzą się pierwsze "rejsowe romanse".

czyli - urlopik i luzik. Na statku panuje senna atmosfera relaksu, zabawy i wypoczynku.

Po obiedzie prawie wszyscy pasażerowie już "działają" normalnie.

Czas na kolejny post - do piątku 11 kwietnia 2014r do północy. Jak się wam uda wcześniej, nie widzę problemu bym i ja wcześniej odpisał do sesji.

Macie swobodę narracyjną, dowolność opisywania NPCów i dialogów bez naruszania realiów świata.

Zakładam, że większość z was odpoczywa. Drugi dzień jeszcze nie daje nudą, ale - wiadomo - po jakimś czasie atrakcje na statku staną się mniej atrakcyjne i zacznie wiać nudą lub rutyną

Nie dzieje się nic specjalnego, chociaż do niektórych z Was wyślę dzisiaj do północy PW z pewną informacją. kto takiego PW do północy nie dostanie, znaczy że informacja nie była dla niego na tym etapie gry

Oczywiście zawsze można dopytywać, ustalać i konsultować ze mną przez PW.

Jakby coś, robię też GG docka, by było łatwiej mnie złapać.

https://docs.google.com/document/d/1...A_Dlp0y0g/edit

Wojan - nie pojawiłeś się od 1 kwietnia na LI. Zatem uznaję, że to coś poważnego. Na razie nie daję ostrzeżenia, póki sprawa się nie wyjaśni, lecz jeśli nie będę miał sygnału do końca kolejnej tury, może się zdarzyć najgorsze dla bohatera, zgodnie z tym, na co się umawialiśmy zaczynając sesję.
 
Armiel jest offline