Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2014, 22:48   #225
Ravanesh
 
Ravanesh's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputację
Również bardzo dziękuję graczom i Mistrzowi Gry za wspólną sesję. Chłopaki to wiedzą jak lubię z nimi grać, bo to nie pierwsza nasza wspólna przygoda z Łowcami i chociaż im się po drodze postacie zmieniały to zawsze z niecierpliwością czekałam na ich posty i ewentualne spotkania naszych postaci. Nawet spotkania Emmy z Nathanem, bo wtedy zwykle coś się działo i sobie nasze postacie wbijały szpile

Dziękuję też oczywiście Efci za grę i możliwość interakcji naszych postaci. Efcia przyznam byłaś dla mnie sporą zagadką, gdyż nie miałyśmy wcześniej okazji grać razem, ale bardzo podobało mi się, że znalazła się w sesji druga dziewczyna z kobiecą postacią, która dodała nieco subtelności do tego morza testosteronu Egzekutorów i wyrywnej Żagwi

Dziękuję też za występy Harardowi i Sileanie. Szkoda tylko, ze tak krótko.

Kiedy pisałam ostatniego posta do tej sesji ogarnęła mnie straszliwa nostalgia i nie chciałam żeby ta sesja się w ogóle kończyła. Chciałam grać dalej i rozwijać dalsze wątki i motywy świata Łowców, chociaż jednak chyba przyda nam się chwila odpoczynku, a ja będę czekać z utęsknieniem na Łowców Cztery i mam nadzieję, że wszyscy się tam spotkamy.

Pozdrawiam.
 
Ravanesh jest offline