Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2014, 12:13   #9
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
Corag podsumował całe zajście cichym chrapaniem.

Po ciepłej i spokojnej nocy nadszedł leniwie słoneczny dzień.
Jechali powoli po ubitym trakcie mijani raz po raz przez chłopskie wozy.
Miałem nadzieje, że Eadall to będzie miasto - marudził Corag nie dostrzegając nigdzie na horyzoncie miejskich zabudowań.
Wszędzie rozciągały się lasy i pola usiane gdzieniegdzie wiejskimi chałupami.
Zachód Królestwa był spokojny. Nawet zielonoskórych widać było rzadko. Nie wiedzieć czemu wybrali sobie wschód Królestwa za obszar do życia. Toteż samotne domki nie były tutaj rzadkością.
Nagle stanęli przed rozdrożem przy którym stała solidna drewniana tabliczka na której wyryte były znaki i litery wskazujące kierunek.
Corag chwilę dumał nad nią czytając osobno każdą literkę.
-Thren... - wypowiedział nazwę jakby wypluł z siebie coś bardzo obrzydliwego -To jest miejsce, które powinniśmy omijać- Westchnął -Ale innej drogi do Eadall nie ma...
Cholera! Czemu nie spytałem dla pewności czy przypadkiem przez Thren nie będziemy przejeżdżać! Czemu nie dopytałem! Cholera jasna!
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame

Ostatnio edytowane przez Alien_XIII : 08-04-2014 o 13:49.
Alien_XIII jest offline