Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2014, 20:58   #8
vanadu
 
Reputacja: 1 vanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znanyvanadu wkrótce będzie znany
- Młodzi i narwani jęknął krasnolud dopijając podane mu jakiś czas temu piwo. Niby miał lepsze ale lepiej zachować, w końcu zapłacił, nie? Coś mu się należało…czy cośtam. W każdym razie beknąwszy grzecznościowo wstał i podszedł do obserwowanego od paru dni krasnoluda. Położywszy mu ręke na ramieniu rzekł:

Eh ci młodzi. Spieszą się, gonią. Widzisz, że dopiero się zastanawiają. Trzeba było czekać aż sami zaczną szukać. Eh. po czym spojrzawszy na dwóch pozostałych przywitał się, jak na siebie uprzejmie: -Druga syn Batarva, do waszych usług. Coś mi się widzi że razem iść przyjdzie. Większość sprzętu już na wyprawę mam, oddacie mi za to szmal przy okazji. Siądnijmy zaproponował z krzywym uśmiechem.
 
vanadu jest offline