Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2014, 09:56   #3
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytując Romka Kostrzewskiego: "Masz mnie Vampirze"

Oczywiście zgłaszam się ręcyma i nogyma. Mam pomysł na dwie postacie (podobnie jak mój przedpiśćca) - renegata Lasombra, albo renegata Ventrue.

W związku z tym pojawiają się jednak pewne pytania:
1. Co z wiekiem naszych Kainitów? Przeszłyby postacie, które stąpają swoimi martwymi stopami po świecie więcej niż np.: dekadę? Chciałbym sięgnąć do historii USA, tak mniej więcej lata 70' XIX wieku.
2. Co z pozycją? Nie przewidujesz żadnych ograniczeń w mieniu/statusie/pokoleniu? Z doświadczenia wiem, że wielu narratorów drażni piątka w mieniu, a piątka w statusie jeszcze bardziej. Pokolenie - wiadomo - powergaming etc itd itp...
3. Co z limitami na karcie? Nie ma żadnych ograniczeń w kropkach odnośnie talentów, umiejętności i wiedzy? Mógłbym zagrać wąpierzem z piątką w jakiejś z zdolności?
4. Co z oddziaływaniem historii postaci na sesję? Wymagasz dopracowanej historii i w związku z tym chciałbym wiedzieć, czy odniesie ona jakiś wpływ na wydarzenia w grze.
5. Co z rozwojem postaci? Przewidujesz jakieś pdki, czy też mamy tworzyć postać, że tak powiem: "szytą na miarę" (bez zakładania późniejszego rozwoju).
 
ObywatelGranit jest offline