Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2014, 14:06   #7
Vampire
 
Vampire's Avatar
 
Reputacja: 1 Vampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znanyVampire wkrótce będzie znany
Pomysł z dwoma kartami bardzo mi się spodobał, bardzo chętnie je przyjmę.

Teraz odpowiadając na pytania ObywatelGranit:

Cytat:
1. Wiek postaci powinien być według mnie adekwatny do roli, do jakiej zostaliście przydzieleni. Otóż, że jest to problem natury lokalnej powinny zostać przedstawione osoby, które są mniej więcej w mieście znane i nie są to byle neonaci. Myślałem, że coś możemy sobie pozwolić nawet do półwiecza takie pseudo-egzystencji.

2. Podręczniki stoją przed Wami otworem, w tym również te parę stron poświęconych pozycji, nie daję ograniczeń, bo uważam, że jesteśmy dorośli i potrafimy z takich przywilejów korzystać w odpowiedni sposób.

3. Piąta kropka to śmiertelne ograniczenie jakieś cechy. Przez to, że nie jesteście jeszcze niskopokoleniowymi spokrewnionymi nie możecie wyjść poza to, ale do piątej kropki proszę bardzo – jeśli starczy punktów.

4. Wymagam historii gdyż postać musi się w jakiś konkretny sposób wziąć w Salt Lake City i mieć jakiś „background”. Bardzo możliwe, że jakieś motywy z historii pojawią się przelotnie na sesji, jednak jak mówiłem, nie jest to długa przygoda i nie będzie na coś takiego po prostu czasu.

5. Rozwoju postaci nie będzie, to nie są D&D, że po zabiciu paru ghouli dostajecie nowe czary.
Interesują mnie magowi Tradycji, tylko i wyłącznie. Jak pisałem, do miasta jest ostra selekcja, a wiadomym jest, że Tradycje i Technokracja mają ze sobą kosę.

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam,
Vampire
 
Vampire jest offline