Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2014, 23:33   #31
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Micas Zobacz post

1. Gdzie i kiedy ma miejsce akcja? Ekspansja Koronus, 817.M41?
Koronus, 966.M41 - z grubsza 150 lat po normalnym starcie proponowanym w systemie. Czyli, jakby nie patrzeć, dla RT to autorski timeline i wiele rzeczy będzie się już różniło.

Cytat:
Napisał Micas Zobacz post
2. Jak u Ciebie z oficjalnym fluffem z książek RT i/lub pozostałych systemów 40k (szczególnie mnie interesuje DH)?
Swego czasu zaliczyłem większość podręczników do DH i sporo książek z uniwersum (głównie Abnetta, który ma trochę autorską wizję tego świata) Ale to było parę lat temu, obecnie pamiętam pewnie ze 30%. Nie będzie więc przesadnego ciśnięcia na fakty i kanon, nie widzę też w tym sensu, skoro sensem RT jest odkrywanie nieodkrytego. A z pewnością nie będzie z mojej strony odniesień do jakiejś hermetycznej wiedzy z Army Booków i innych źródeł dla hardcorowych znawców settingu

Cytat:
Napisał Micas Zobacz post
3. Jeśli akcja będzie się dziać w Koronus (czy tam Calixis czy gdziekolwiek w okolicy), to jakie są szanse na zahaczenie takich miejsców jak Port Wander, Footfall, Paszcza czy znane i opisane planety?
Chwilowo nie planuję podróży przez Maw (wolę Gardziel, lepiej pasuje do tego, czym jest, nawet jak tłumaczenie błędne), zostaje więc Footfall, może też Damaris, ale większość to będą światy autorskie. Oczywiście nikt nie broni waszym postaciom posiadania wiedzy o innych oficjalnych światach w Rubieżach Koronusa (tak, tak, to znowu ja i moje autorskie tłumaczenie)

Cytat:
Napisał Micas Zobacz post
4. Jak zapatrywałbyś się na gracza, który zjadł zęby na 40k, szczególnie RT i DH?
Jak gracz jest człowiekiem ugodowym i nienachalnym, to może być nawet samym autorem systemu i miło mi się będzie z nim grało, ale jeśli spodziewasz się w związku z tym ze swojej strony jakichś problemów, to sam nie wiem, co mam odpowiedzieć

Edycja: Co do roli na statku, to już teraz mogę zdradzić, że Trask narzuci system bazujący na radzie z równoprawnymi członkami. Każdy będzie miał jeden głos. I nie ma problemu, by wśród postaci była taka, która już kiedyś dowodziła jakimś statkiem międzygwiezdnym, tylko po prostu obecnie nie będzie RT i nie będzie miała władzy absolutnej.

Chwilowo Trask posiada też tylko ten jeden statek. Obecny niewesoły stan (i pewna doza paranoi) zmusiły go do ograniczenia swoich wpływów do tego, co może bezpośrednio kontrolować.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 10-04-2014 o 23:37.
Tadeus jest offline