Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2014, 00:41   #33
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Co do gotyku to nie mam zielonego pojęcia. U Abnetta z tego, co pamiętam wysoki gotyk był chyba w tłumaczeniu takim śmiesznym wyniosłym staropolskim

Skoro w Galaktyce są miliony planet opuszczonych na różnych etapach kolonizacji i potem tylko powierzchownie zunifikowanych, to nie widzę powodów, by na niektórych światach do niskiego gotyku nie wplatały się też jakieś pochodne formy staroziemskich słów z różnych wymarłych języków, ale raczej nie będą to całe konstrukcje zdań, tylko pojedyncze lokalne, zdeformowane pozostałości.

Co do mechaniki to nie ma chyba co konwertować. Jest prosta jak budowa cepa. Na oko można dodać punkciki w pięć minut. Poza tym wam ta mechanika nie musi się podobać, ona jest głównie dla mnie, bym nie czuł się winny, jak spotka was jakaś krzywda

Ja na wszystko rzucam sam.

Edycja: Co do sterowania to jest to oczywiście klasyczne koło + parę rzędów stanowisk z tech-kapłanami, do których wywrzaskuje się rozkazy

Ewentualnie w opcji archeotechowej może być i coś z większą ilością iskier, rur i sakralnych naczyń z bąblującymi substancjami. Ale wy póki co macie raczej opcje standardową, czyli pierwszą.

A tak ogólnie: W założeniach to będzie zgrabna, przyjemna i prosta sesja. Raczej nie będzie to uczta dla maniaków uniwersum, ani głęboka emocjonalna epopeja, do której trzeba szykować fabularną stronę postaci całymi dniami.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 11-04-2014 o 01:06.
Tadeus jest offline