Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 03:17   #4
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Panowie, miło spotkać i poznać zacnych rycerzy.

Proponuję zacząć posty od opisu, abyśmy wiedzieli, jak kto z nas wygląda.

No i otwieram worek z pytaniami w moim poście, ale kieruję się ważkimi powodami, bo dobrem Cesarstwa.

Z mojej strony posłałem każdemu z Was powitanie na GG, bo niechętnie podaję moje GG tak publicznie na forum.

Uzupełniłem też kartę postaci.

No i pytania do realiów: czy Rycerze mają zapewniony transport na tą wyspę, czy też podróż to we własnym zakresie?

Zaczyna się anarchia, jakiego traktowania powinniśmy się spodziewać, jeśli oznajmimy kim jesteśmy? Możni nas zabiją, czy powitają jak bohaterów? A prości ludzie?

Jak rozumiem, kodeks rycerski obowiązuje, prawda?

Kim w hierarchii Cesarstwa jest Pierwszy Generał? Najwyższym dowódcą armii Cesarstwa, tak?

Czy garnizony Cesarskie nadal są wierne czy też służą już lokalnym dowódcom i książętom prowincji, gdzie stacjonowały?

pozdrawiam serdecznie,
Tammo
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline