Wątek: Wolsung - sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2014, 08:10   #1
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
Wolsung - sesja

Witam!
Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem poprowadzenia czegoś w formie PBFa (czas i brak teamu uniemożliwia grę w realu... niestety). Jako że byłaby to moja pierwsza sesja od jakiegoś czasu, myślałem nad czymś nie tyle mniej ambitnym... co raczej po prostu lżejszym (zawodowo prowadzę wampira... ). I wybór padł na Wolsunga.

Zauważyłem, że na Lastinn nie ma chyba obecnie żadnej rekrutacji w tym systemie i ciekawi mnie powód. Czy gdyby takowa rekrutacja się pojawiła, znalazło by się paru chętnych, którzy świat Wolsunga już kiedyś "liznęli" i orientują się o co tam chodzi? Od razu zaznaczę, że byłaby to taka przygoda do jakiej Wolsung sprawdza się najlepiej. Pościgi, szaleni naukowcy, walki z gromadą zombie/mumii, zaginięcie pięknej córki gubernatora, szalony naukowiec tworzy potwora Frankensteina, bo naoglądał się filmów; i teraz ktoś musi powstrzymać bestię... Oczywiście będzie czas na jakiś bal, dialogi, szczyptę humoru... Chciałbym dostać postaci z jajcem, bohaterów pełnych ekspresji, mających tuziny niebanalnych pomysłów... delikatnie ocierających się o stereotypy, z pierwiastkiem komizmu w sobie

Pytanie pozostaje jednak nadal - czy znalazłaby się grupa zainteresowanych sesją w tym systemie? Jeśli tak - piszcie.
 
denmad jest offline