Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2014, 20:23   #9
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
- Dobrze cię widzieć - Howard mocno uścisnął łapsko Scotta, po czym założył komunikator - Jeszcze raz dzięki za pomoc. Na nogach jestem od kwadransa, ale doktor twierdzi, że przedtem przechodziłem terapię hipnotyczną, ponoć jestem już w pełni sprawny. Wierzę im, bo czuję się OK.

Mimo tego, że Murdock jeszcze chętnie by pogawędził z Williamsem, to obaj zdawali sobie sprawę, że muszą teraz zabrać się za przygotowanie do akcji. Rutynowo sprawdzili komunikatory i szyfrowanie. Na szczęście zwierzchnicy dostarczyli im plany szpitala, więc z łatwością mogli ustalić punkty najbardziej narażone na atak rebeliantów.

- No to super - Howard był wyraźnie pod wrażeniem taktycznych umiejętności Scotta - Świetnie to wykombinowałeś. A teraz ja spróbuję się rozejrzeć w szpitalu. Podczas treningu hipnotycznego powiedzieli mi, że...
- Wiem, jajogłowi dali mi przed akcją twoje dossier - odpowiedział Williams - Widzenie pozazmysłowocośtam.
- Acha - pilot skinął głową - Poczekaj, spróbuję teraz to zrobić.
Murdock przymknął oczy i skupił swoje myśli na szpitalu do którego lecieli.
 
pppp jest offline