Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2014, 02:07   #9
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Dopuszczasz opcję Crossoveru? Np Nuvisha tak popierdolonego, że Wilkołaki w mieście myślą, że jest wilkołakiem (z resztą podręczniki mówią, że póki się sam, nie przyzna to uznają, że jest ich tylko jakiś mały i upośledzony), a z drugiej strony przyjaźniącego się z Gangrelami, i co ważniejsze z Malkavianami z którymi razem by mógł z klocków lego układać dalszy ciąg losów miasta które potoczą się po myśli Malkavian (oczywiście dopóki nie dadzą się zwieść tej istocie która jest emanacją chaosu tak wielką, że nawet wilkołaczy żmij jej nie tyka bo nie wie jak się za nią zabrać).

Znaczy k@#$a, że wygląda na to...,Nie, nie pójde z nim szukać długonogich, chodzących zbiornikonów juchy, wybierając kandydatki na Camgirl... to głupie!!! Głupie? Nie! To jest Chu@#we! Wiem, że twój plan ma je w zamiarach ale... mój f@#t? W twoim filmie... nie! Nie wsadzę go tam!!! Zamiast tego ja wy@#$@le, te koleżanki, i.... ty kończysz to kręcić? A jaki to ma związek z kinematografią Fred'a Zinnemann'a? Dzień Szakala? Jestem KOJOTEM kretynie?! Dziewczyny, zostawcie moje jajka! AAAAAAAA?????!!!!!!!!!" Jaki to ma związek? Nie wiem, ale Nuvisha z Malkavianem będzie grywalny w 100%, a jako, że czekałem na sesję wilka to mam nadzieję, że ty mi pozwolisz zrobić kartę zmiennokształtnego oszusta.
 
Komiko jest offline