Wątek: Stara Kamienica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 12:12   #108
Maczek
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Kevin wylądował na trawniku kilka metrów dalej niż stał. próbował się podnieść jednak już przy nim była Shiva i błyskawicznie pastwiła go na ziemi. Kevin otworzył usta jakby chciał cos powiedzieć. jednak nie w stronę kobiety czy stojącego niedaleko Shawna. odwrócił głowę gdzieś w bok. Jego wyraz twarzy zdradzał zdziwienie i strach. nie zdążył powiedzieć nawet jednego słowa zanim padł pierwszy strzał który zagłuszył Jacksona. zaraz po nim zaczęły padać następne. Jednak to nie strzały był najgorsze tylko wyraz twarzy Jacksona. starał się cos krzyczeć ale nie było go słychać. Machał rękoma i starał się powstrzymać swoich ludzi. tamci szybko przestali i już w ciszy obserwowali sytuację celując to w Shivę to w Shawna.

Shiva zdążyła odsunąć się kilka koków z zamiarem powrotu do kamienicy. wtedy pierwsza kula utkwiła jej w klatce piersiowej. druga trafiła pod kolano, jednak kobieta nie dopuściła do utraty równowagi. lekko musiał przykucnąć ale nadal miała kontrolę nad swoim ciałem. kula w nodze tylko lekko utrudniała ruchy.

Shawn stał nieco z boku mimo to otrzymał niewielki postrzał w lewą rękę. kula przeszła na wylot nie wyrządzając większych szkód.


wszystko trwało bardzo krótko. Jak tylko huk strzałów ustał dało się słyszeć wreszcie Kevina


- Dosyć! Pokazałaś co potrafisz. Na razie nie mam czasu na takie zabawy
- zwrócił sie do swoich ludzi - Do roboty i wynosić mi się stąd.