Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2014, 14:50   #13
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Z mojej strony - jako że system zakłada, że postaci są niedoświadczone (po prostu trzeba zauważyć, że mamy limit do maks. 5 poziomu w cechach i umiejetnościach, a to jest góra "powyżej przeciętnej" albo "zawodowiec" ) to zdecydowałem, że z mojej strony idzie księżycowy krasnolud, żeglarz który zjadł już trochę życia na statkach, ale jego ostatnia wyprawa zakończyła się dość tragicznie

Dużo krasnoludów, fajnie będzie!

Mechanicznie - skupiony na żeglarstwie, przywództwie (ale to z czasem, to z czasem) i walce wręcz. Zobaczę jak to będzie z wadami/zaletami (szkoda, że ograniczamy wady Duchem, będę musiał trochę przebudować postać, ale szczęśliwie duch to siła mojej postaci ).

Jeeeeszcze rozważam, czy nie zrobić elfa. W sensie, czy nie za dużo tych krasnoludów będzie
 
Ferr-kon jest offline