Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2014, 22:26   #10
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Wszystko będę precyzował, spokojna głowa.

Nie chodzi mi oto aby Europa była upośledzonym dzieciakiem, który nie ma technologii. To ogrom technologii będzie od Europejczyków. Plany i projekty, które były w tzw. realizacji albo zostały w szufladach, nagle ktoś wyciągnął.
Jedyna ingerencja Stanów to oddanie do użytku systemu M.I.N.E.V.R.A
Stany nie będą ingerować bowiem muzułmanie dostaną kota - zaczną gromadzić się i głosić Jihad jeszcze bardziej. Izrael zwoła do Wielkiego Kumpla za Oceanu i ten mu pomoże. Rosja jest uwikłana w wojnę zaczepno-podjazdową z Ukrainą oraz Czeczenią która przycisnęła śrubę więc nie ma czasu. Chiny mają wyłożone jaja na Świat bo i u nich pojawili się terroryści, Triada też pokazała pazury.

I jak napisałem oni nie są z dupska - to Europejczyk wpadł na pomysł tej jednostki i zwołał europejskie państwa. Ameryki tam nie ma. Rosji ani Chin też. Europa jest wkurwiona i nikt nie ma zamiaru jej zaczepiać. Ba! Niektórzy będą bali się powrotu imperializmu niektórych państw ;D
A podciąganie pod systemy.. Shadowrun nie przerobiłem, CP jest zbyt drobiazgowy i za dużo srania się z nim. Preferuje proste systemy. Ten byłby taki.

Mechanika kości d10, kilka prostych atrybutów, sporo umiejętności oraz specjalności komandosów. Możliwość startu z różnych lokacji na Świecie oraz supportu z Baz Wsparcia (takie byłby np. w Polsce).
 
Gveir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem