Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2014, 20:24   #12
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Będzie dobrze. W końcu macie spory zapas załogantów, nawet jak natracicie paręset przez błędy początkujących, to kto by tam takie ułamki liczył

TomBurgle
Wybacz, wszędzie tam, gdzie napisałem Halo, miała być oczywiście Twoja postać, czyli Echo. Sam nie wiem, czemu to pomieszałem, już poprawione

I tak, jakby się ktoś się tematem interesował i zastanawiał, to Hellblade'y są w standardzie jednostkami floty Chaosu. Ale Trask lubi śmiałe, niestandardowe rozwiązania, szczególnie jeśli da się w ten sposób zaoszczędzić. Jednostki skradzione zostały z chaośniczej stoczni jeszcze zanim przeszły serię plugawiących je rytuałów. Potem dla pewności zostały jeszcze oczyszczone rytualnie przez Semiramidiusa. Więc macie dość wyjątkowe pojazdy.
 
Tadeus jest offline