Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2014, 08:20   #28
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Siegfried wysłuchał w spokoju co obaj kapłani mają do powiedzenia i tym razem musiał przyznać rację Ulrykaninowi. Nie powiedział jednak tego na głos, bowiem wolał nie stawiać Sigmarity w niezręcznej sytuacji. Odchylił poły płaszcza tak by móc z łatwością sięgnąć po broń, i stanął koło Drugi:

-Ja z Tobą pójdę, masz moje ramię i mój oręż w tym boju - krótko i rzeczowo

Mutanci, gory, zwierzoludzie. Chaos. Zło, które trzeba było wyplenić za pomocą stali i ognia. Gdzie się nie pojawiali siali śmierć i zniszczenie a ich jestestwo, było zaprzeczeniem wszystkiego w co wierzył Siegfried. Wioska nie była przygotowana na ich przyjście, a szybki wymarsz jeśli ich nie zatrzyma da chociaż więcej czasu na przygotowania. Idź, walcz i giń. Życie jest proste, jeśli się odrzuci pewne doczesne przyjemności, i będzie się upraszczało je jak najwięcej.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline