Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2014, 11:35   #66
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Ugh, dobra sorry, ale nie mam już chęci, siły czy nawet specjalnie dużo czasu na prowadzenie sesji. Bywa i tak, że się odechciewa. Mam nadzieję, że nie będziecie super zawiedzeni, pierwsza sesja, z której tak oficjalnie rezygnuje, za dużo po drodze spowolnień, odejść itp. tak więc z mojej winy kończę. Dzięki za grę i wkład włożony w nią, było miło tak czy siak, mam nadzieję, że tym sposobem mniej zrujnuję wam grę, niż ciągnąc ją na siłę bez większych chęci, których brakj odbiera pomysły itp.
Przepraszam zarówno nowszych graczy, Cao Cao i RL którzy dopiero co się wkręcili, a już muszą się wykręcać jak i Autumm i Abishaia, którzy od początku się trzymali, dzięki za wytrwałość i jeszcze raz za grę. No i przepraszam raz jeszcze, mam nadzieję, że nie pożarłem za dużo waszego czasu.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline