Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 19:07   #69
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Nie mów memu bratu że tu jestem. Pewnie odeśle mnie do koloni... On uważa że jestem młokosem i sobie nie radze.
Pilot nawet się nie odezwał... Almeo zdenerwował się zachowaniem pilota. Był porywczy więc nie wytrzymał i ogłuszył go po czym związał i zakneblował. Sam zaś wyszedł tą samą drogą co ostatnio, lecz tym razem bardziej uważał. Zakradł się od tyłu do jednego ze strażników. Bójka trwała z minute. Almeo lekko poobijany ubrał się w zbroje gwardzisty, zaś samego strażnika związał, zakneblował i ukrył w statku razem z pilotem.

"-No, teraz mogę śledzić brata...-" pomyślał uradowany
 
Panda jest offline