Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 20:37   #109
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Czas to chyba uspokoić. Chciałem zapytać, jaki jest PT rzutu na Charyzmę+Autorytet, aby zdobyć uwagę wszystkich zgromadzonych? Jak deklarować w poście wydanie SW dla uzyskania sukcesu. Czy mogę wydawać SW PO rzucie, aby ew. zanegować jakąś jedynkę?

Co, jeśli, zamiast zdobyć uwagę / pewne posłuszeństwo będę chciał ich zawstydzić płomienną przemową? Na co rzucam, jaki PT?


Dodatkowo, chciałem wiedzieć, co musiałbym zrobić aby zauważyć to, co zauważa Erica i Sarnus. Moja postać ma rewelacyjną spostrzegawczość oraz empatię. Empatia, przypomnę, ma służyć w odczytywaniu emocji innych, ich motywacji oraz np. tego, czy kłamią (za podręcznikiem).

Jak więc to jest? Jeśli chodzi o deklarację takową, składam ją niniejszym. Po wystąpieniu Anity i haśle o szpiegostwie, zaczynam przyglądać się jej uważnie, oceniając co i jak.
 
Tammo jest offline