Wątek: Kickstarter
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2014, 17:33   #4
KFC
 
KFC's Avatar
 
Reputacja: 1 KFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znanyKFC nie jest za bardzo znany
Jak podczas zbiórki na A. jakoś nie bardzo się nim interesowałem, tak po jej zakończeniu trochę poczytałem o grze i też mi się całkiem spodobała, także mam nadzieję że Rebel sprowadzi chociaż z kilka egzemplarzy do nas

A co do finansowania społecznościowego to wydaje mi się, że zwłaszcza u nas w kraju gdzie hobby jest tak niszowe że za nami tylko czarna Afryka , to ma to jak najbardziej sens i jest właściwie jedynym rozsądnym rozwiązaniem, o ile autor nie chce utopić masy pieniędzy i zostać z górą podręczników w piwnicy. Owszem można do tego podejść jak autorzy Armii Apokalipsy i wydać w małym stosunkowo nakładzie rzędu 100-200 sztuk ale to i tak wydatek kilku tysięcy złotych, a nie każdego na to stać więc wracamy do pkt. 1

I kolejny pozytyw, jeszcze pewnie przed dwoma miesiącami nikt z fanów, ani nikt z wydawnictwa nie myślał że powstanie jakiś dodatek do Deadlandsów, a tu proszę spektakularny sukces zbiórki, do tego odzew fanów i zupełnie niespodziewanie będziemy mieli dodatek z którego się bardzo cieszę, imo same plusy
 
KFC jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem