Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2014, 01:10   #189
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Więc tak, obiad w karczmie także jest zapłacony przez zleceniodawcę. Jeśli chcesz coś z zadań pobocznych to najlepiej skieruj się do kogoś, kogo możesz znaleźć w mieście. Może być to postać całkowicie wymyślona w tedy najlepiej napisz mi przed pisaniem swojego posta, abym jeszcze skorygował jeśli by mi coś nie pasowało, bo moge wymyślić od takiej osoby jakieś zadanie, bądz skieruj się z pytaniem do postaći, którą można łatwo znaleźć prawie, że w każdym mieście jak np.: kowal, kupiec, kapłan, strażnik itp.

Jeśli chcesz abym Ci pomógł z znalezieniem zadania to mogę Ci coś skrobnąć na wiadomość prywatną, abyś mógł to zrobić w swoim poście i ubarwić, oczywiście przed tym, będą potrzebne rzuty. Tak jak powyżej 2 * k100. W tym przypadku jeszcze będę potrzebował jedno k6 aby wybrać osobe, którą Ci zaproponuję do zadania.
 
Inferian jest offline