Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2014, 10:34   #1
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
[Kupię] Warhammer: Dziedzictwo Sigmara (do II edycji)

no więc słuchajcie: DeDek bardzo odrzuca mnie od siebie swoją cukierkowatością i tym, że ceny podręczników podstawowych jak np. księga potworów kosztują po stówę. Zapragnąłem znaleźć sobie taki trochę bardziej mhroczny system w konwencji fantasy, i pomyślałem o Warhammerze. Jako że parę lat temu zaopatrzyłem się w "Podręcznik Podstawowy" do II edycji, miałem już styczność z systemem, aczkolwiek kompletnie się od niego odbiłem, widząc ceny innych podręczników do warhammca - wiecie, to były czasy gdzie jak kupowałem podręcznik (neuroshima, Monastyr, Głębia Przestrzeni itp) to od razu miałem wszystko - mechanikę, walkę no i przede wszystkim opis świata.

Ale do rzeczy. Generalnie mimo wszystko zajarałem się wojennym młotkiem. Zaczerpnąłem trochę informacji z neta, z których wynika, że Dziedzictwo Sigmara to podręcznik który od podszewki opowiada o Starym Świecie i ogólnie opisuje geografię świata Warhammera itp itd.

Tylko że tego podręcznika nigdzie nie mogę znaleźć! Próbowałem allegro, ceneo, rebelu itd...
Ma ktoś może takowy podręcznik i chcę się go pozbyć/ew gdzieś widział ofertę (może ślepy jestem) ? Stan książki mnie nie interesuje, o ile jest kompletny i da się czytać
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"
denmad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem