Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2014, 19:05   #10
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
To najlepiej, żeby MG wrzucił obrazek tej sali biesiadnej, karocy, każdego konia z osobna i wszystkich NPC mijanych po drodze. A potem każdej karczmy i budynku w mieście...

Obrazki są dobre, jeżeli są istotne. Użyteczne, jak mapy, lub budują klimat, jak okładka książki, lub ilustracja od czasu do czasu - dla podkreślenia ważniejszych momentów.

Bo ja na przykład nie rozumiem, po co mi ten obrazek gościa brodą w sesji? On coś wnosi? Do czegoś mi jest potrzebny? Nawet jeśli byłby później, to w tym momencie jest to jeden z wielu jednorazowych NPC. A jeśli już byłby istotny, to można go chyba w mniejszym formacie, jak avatar. A nie spamować tekst obrazkami. Jakbym grał po to, żeby pooglądać obrazki, to bym nie grał w tekstówki, tylko sobie włączył Playstation.

Najbardziej bezsensowna grafika, to ogień na czarnym tle... W następnej kolejności spodziewam się róg, kamieni polnych, ziarenek piasku, kropel deszczu...

Także przynajmniej dla mnie tych grafik nie musi być na potęgę.
 

Ostatnio edytowane przez Bakcyl : 20-04-2014 o 19:10.
Bakcyl jest offline