Wątek: Psy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 21:58   #25
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Ja posiadam dwa pieski i są rasy :
a) jamnik Tak, tak jakżeby inaczej. O imieniu Rene. Ma już 11 lat, także znamy się dość długo. Jest bardzo uparty (jak każdy jamnik). Jego najlepszą przyjaciółką jest moja kotka, o której już pisałam w innym temacie
b) spaniel. Diabeł, a nie pies. Ma na imię Rubin i został przeze mnie przygarnięty, ponieważ jego była właścicielka chciała się go pozbyć. Czasami jak na niego patrzę to wcale jej się nie dziwię. Do tego psa trzeba mieć mocne nerwy i anielską cierpliwość. Jego hobby to: grzebanie w śmietnikach, zmuszanie do zabawy moją kocicę i wymienionego wyżej jamnika (za co czasem mu się od nich obrywa), aportowanie piłek, patyków itp. (co prawda nie oddaje tych przedmiotów właścicielce dobrowolnie). Rubin niestety nie rozumie, że nie wszystkie psy są tak towarzyskie jak on, dlatego czasem zostaje obszczekany, albo postraszony. To chyba tyle na jego temat. Jak jeszcze wpadnę na pomysł aby coś dodać to dodam. :P

A na koniec zdjęcia tej bestii (czyli Rubina):
1

2

Natomiast zdjęć Rene nie posiadam na komputerze. :P
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline