Wątek: System
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2014, 20:53   #11
Miszkus
 
Miszkus's Avatar
 
Reputacja: 1 Miszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodzeMiszkus jest na bardzo dobrej drodze
Ja ze swojej strony polecam jak najbardziej 4.0. Jakiś czas temu zadałem bardzo podobne pytanie na forum. Miałem problemy z wyborem systemu tak jak ty. Kupiłem 4.0. Dokładnie przejrzałem PDFowe 3.5. Zagraliśmy po kilka sesji tu i tu. 4.0 jest lepsze. Mechanika nie jest uciążliwa jak w poprzedniku. Nie trzeba znać 10000 tabelek aby efektywnie grać. Do tego 4.0 TO NIE JEST SYSTEM NA SIECZKE. W każdym systemie można grać bez sieczki. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego zamysłu przygody. Do 3.5 nie ma już wydawanych dodatków. Teraz gra się w 4.0.
Co do podręczników to podręcznik gracza + podręcznik potwórów wystarczą. Reszte informacji możesz znaleźć w odmętach internetu.
Podsumowując bierz zdecydowanie 4.0. Dobra zabawa gwarantowana. My gramy na kartce papieru gdzie 1 kratka to 1M. Wszystko piszemy ołówkiem i gra się znakomicie
 
Miszkus jest offline