Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2014, 14:03   #19
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ferr-kon Zobacz post
A drawbacki możemy brać?
Zupełnie nie wiem co to jest.

Cytat:
Niby mam sesji po łuski, ale zapytam z ciekawości, bo może się skuszę. Jakieś miejsca są z góry zajęte, czy zamysł przekształcenia tego w sesję nie solówkową wziął się z dojrzewania pomysłu w głowie?

Granie postacią poboczną jako takie mi nie przeszkadza, ale jak będzie prowadzona selekcja na potomka / kinię, kostka, wybór MG, wiadome będzie to od początku, czy ujawnienie tego faktu będzie niejako centrum całej przygody jak i niespodzianką?
Żadne miejsce zajęte nie jest, pomysł się tak ukształtował i jeszcze nie wiem, kto będzie główną postacią. Niektórzy nawet nie chcą być, co można zaznaczyć wysyłając postać. Wybiorę lub wylosuję... Ujawnienie tego faktu nastąpi już w trakcie sesji, ale zaraz na początku. Przynajmniej dla graczy, bowiem postaci o wszystkim dowiadywać się mogą już stopniowo.
Nie wykluczone są także solidne wątki dla innych postaci, tu się rozbija o jedno: nie chcę prowadzić kilku sesji w jednej. Chcę mieć grupę, która podróżuje razem i razem wykonuje główne zadania.

Cytat:
Jakieś ograniczenia co do ras, klas, charakteru?

Mam kilka konceptów, dlatego pytam, czy może być rasa z Podmroku lub charakter zły?
Wszystko z umiarem i bez przesadyzmu. Wiadomo, że nie każdy mógł zostać wzięty do takiego przytułku. Podmrok odpada także z innego powodu - rasy stamtąd są na tyle potężne, że trzeba odejmować im poziomy. A tu wszyscy zaczynają od 1 i tego się trzymamy.
Zły charakter... to ma być sesja lekka w założeniu, zły charakter (taki prawdziwie zły) może tu nie pasować, a taka postać szybko mogłaby zostać wykluczona z drużyny.

Jeszcze apropo konceptów wysyłanych mi na PW: proszę wysyłać już kompletne postaci bardziej niż rozbudowane koncepty. O te lepiej zapytać, gdy są nietypowe i nie jesteście pewni, czy pasują - ale to krótko, kilka słów opisu. Jak już postać dostanę to uznaję, ze jest i będzie podlegała konkursowi kart na koniec rekrutacji.
 
Lady jest offline