Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 22:26   #15
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Kapłanka roześmiała się. Jej ciemne brązowe oczy zatrzymały się na oczach rozmówcy.
-Dziękuję za kolejne miłe słowa. Rada jestem, że zostałam wybrana do tak odpowiedzialnej misji... Jeszcze bardziej się cieszę, że znajduję się w tak miłym towarzystwie. - uśmiechnęła się szczerze - Widzę, że zawsze humor będzie nam towarzyszył. Jozue zapewne o to zadba. Niziołki mają już to do siebie, że lubią podtrzymywać miłą atmosferę w swoim otoczeniu. Mam jednak ogromną nadzieję, że nikt nie żywi urazy do elfów... - rzekła spokojnie, jedwabistym głosem, nadal życzliwie uśmiechnięta. Na słowa Xard'a uśmiechnęła się jeszcze szerzej. - Jeszcze głód nie nie dokucza, aczkolwiek, jeżeli zechcesz abym Ci towarzyszyła przy posiłku, z chęcią się zgodzę.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline