Wątek: System
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2014, 15:10   #15
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Trzy części.

Pierwsza część, którą Ty kupisz skupia się na standardowych klasach postaci. Masz tam wojownika, paladyna, kapłana, łotrzyka, czarodzieja, czarnoksiężnika, łowcę, dowódcę (warlord, nie pamiętam jakie miał w podręczniku tłumaczenie). Chyba jeszcze kogoś pominąłem.

Druga część przynosi masę bohaterów z dziczy - barbarzyńca, szaman, druid itp. Nie mam teraz podręczników pod ręką, ale wydaje mi się, że w tej części dochodzi też bard. Pojawia się kilka nowych ras.

Trzecia część to przede wszystkim psion, mnich i kilka innych klas, a także kilka dodatkowych ras.

Można ze spokojem grać tylko na spolszczonych podręcznikach, bowiem każda z klas oferuje dwie bogate ścieżki rozwoju oraz różne tzw. paragon paths. Tą samą klasą można bawić się kilka razy i za każdym razem prezentować inny styl walki.
 
Warlock jest offline